Blacharstwo

Naprawy blacharskie Poznań, Naramowice

Twój samochód poniósł wypadek i potrzebuje natychmiastową naprawę blacharską? Zapraszamy do Tesznera – jesteśmy doświadczonymi blacharzami z 30-letnim stażem, dla których żadna wbita blacha nie stanowi wyzwania! Oferujemy fachową pomoc w szybkim tempie i w dobrej cenie. Obsługujemy kierowców z całego Poznania!

Teszner – sprawdzony blacharz samochodowy

Składamy się z fachowców z dziedziny blacharstwa samochodowego i nie tylko. Jest to dziedzina szczególnie wymagająca wieloletniej wiedzy i praktyki, a także porządnego sprzętu naprawczego. Będąc już 30 lat na rynku udoskonaliliśmy swoje umiejętności do perfekcji, łącząc tradycyjne techniki połączone z nowoczesnymi, wspieranymi przez aktualną technologię. Mając świadomość wciąż zmieniających się trendów i metod naprawczych stawiamy na ciągły rozwój, by zapewnić najwyższą jakość usług kierowcom z całego Poznania.

Podczas napraw każdy nasz blacharz samochodowy korzysta z materiałów i podzespołów od najlepszych, światowych marek. Nasze maszyny (zagrzewarki, migomaty spawalniacze, rama do napraw blacharskich) potrafią z doskonałą precyzją dokonać pomiarów nadwozi, które następnie, z równą dokładnością, naprawią karoserię. Są w stanie dostosować kondycję i jakość pojazdu do wymaganych przez daną markę standardów. Jesteśmy w stanie odnowić samochód od każdego producenta, z każdego rocznika.

Przeprowadzamy naprawy blacharskie o różnym stopniu trudności. Dzięki ogromnemu doświadczeniu żaden przypadek nie jest dla nas wielkim wyzwaniem, jednak zdajemy sobie sprawę, że od każdego z nich należy podejść indywidualnie. Dokonujemy napraw powypadkowych, kolizyjnych, jak i wielu innych. W zależności od budżetu klienta możemy wymienić części na oryginalne. Przywracamy samochody do ich stanu fabrycznego w sposób szybki i skuteczny.

Dlaczego warto naprawiać blachy?

Naprawy blacharskie są częstą praktyką nie tylko w naszym warsztacie. Zaleca się ich prostowanie, aniżeli całkowitą wymianę ze względu na oszczędność czasu i pieniędzy. Metal, z którego jest zbudowany samochód jest na tyle elastyczny i wytrzymały, że bez większego trudu można przywrócić dawny stan pojazdu. Wystarczy pomoc ze strony blacharzy, którzy z wykorzystaniem odpowiedniego sprzętu dokonają całkowitej naprawy.

Nie czekaj – jeżeli Twój samochód posiada wgniecenie, koniecznie zaprowadź go do nas. Z łatwością poradzimy sobie z każdym zniekształceniem, wykorzystując najnowocześniejszy do tego sprzęt. Zadzwoń do nas po więcej szczegółów na temat naszych usług. Obsługujemy kierowców z całego Poznania!