Elektronika

Elektryk samochodowy Poznań

Zajmujemy się profesjonalną diagnozą i naprawą elektryki oraz elektroniki samochodowej. Oferujemy wymianę poduszek, naprawę kontroli trakcji, liczników i wyświetlaczy czy innych błędów i usterek. Jesteśmy doświadczonymi elektrykami z 30-letnią znajomością elektroniki samochodowej. Gwarantujemy trafność diagnozy, szybkość reakcji i wysoką jakość obsługi.

Auto elektryk od zaraz

Aktualna elektryka samochodowa diametralnie się różni od tej jeszcze sprzed 20 lat. Proste układy ładowania i zasilania musiały ustąpić miejsca inteligentnym systemom oraz układom oprogramowania. Dzisiaj mamy do czynienia z pojazdami samokierującymi, samoparkującymi czy samohamującymi. Nie mówiąc też o samochodach, które są aktywowane na przycisk lub w całości opierających się na energii elektrycznej. Z tego też powodu elektryk samochodowy stał bardziej potrzebny niż kiedykolwiek. Zakres usług auto elektryka znacząco się poszerzyła, oferując bardzo zróżnicowane działania. Na szczęście w Teszner zajmujemy się tym zawodowo od wielu lat, naprawiając pojazdy w całym Poznaniu. Z racji naszego długiego doświadczenia, obsługujemy samochody od najstarszych modeli, aż po te najnowocześniejsze!

Elektryka samochodowa – zakres naszych działań

W ramach usług z elektroniki samochodowej przeprowadzamy dogłębną analizę problemu poprzez dokładny przegląd pojazdu. Oczywiście przed całym procesem przeprowadzamy również wywiad z kierowcą, aby dowiedzieć się z jaką usterką mamy do czynienia. Na życzenie klienta możemy także sprawdzić sprawność komputera oraz całego układu elektrycznego. Naprawimy szyby, lusterka, regulujemy dawkę startową, naprawiamy fotele bądź centralne zamki. Można do nas przyjść z każdą usterką, gdyż bagatelizowanie ich może doprowadzić do tragedii.

Zajmujemy się też naprawą cyfrowych wyświetlaczy i urządzeń zabezpieczających. Dla zainteresowanych proponujemy także rozbudowę całej instalacji. Oprócz umiejętności i doświadczenia dysponujemy przede wszystkim profesjonalnym i sprawdzonym sprzętem, który pozwala na szybką i skuteczną poprawę kondycji pojazdu. Każdy nasz auto elektryk został odpowiednio przeszkolony z jego obsługi, co jeszcze bardziej potwierdza ich niezawodność.

Skontaktuj się z profesjonalistami

Teszner to miejsce, w którym każdy elektryk samochodowy jest na miarę Państwa oczekiwań. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług diagnostycznych i naprawczych. Obsługujemy każdy model i rocznik samochodu! Odwiedź nasz warsztat w Poznaniu lub zadzwoń w celu omówienia szczegółów.