Pomoc drogowa

Pomoc drogowa

Czy właśnie Twój samochód odmówił posłuszeństwa? Potrzebujesz natychmiastowej pomocy na drodze? W takim razie dobrze trafiłeś – Teszner oferuje pomoc drogową 24h na dobę na terenie Poznania i okolic! Zajmujemy się holowaniem oraz lawetą samochodów osobowych i dostawczych. Zrobimy to szybko, tanio i w pełni bezpiecznie!

Co oferujemy

Jesteśmy na rynku już od 30 lat. Od tego czasu pomogliśmy na drodze wielu kierowcom z całego Poznania i nie tylko. Zaraz po odebranym telefonie przystępujemy do organizowania akcji ratowniczej. Posiadamy szereg holowników i lawet gotowych do ruszenia w drogę niemal od zaraz. Pomoc drogowa odbywa się szybko i sprawnie – przyjeżdżając na miejsce natychmiast odholowujemy pojazd do specjalnego parkingu strzeżonego lub innego miejsca wskazanego przez właściciela samochodu. Jeżeli auto odmówiło posłuszeństwa na tyle, że potrzebny jest jego gruntowny serwis, oferujemy swoje usługi naprawcze w naszym warsztacie. Drobne usterki z kolei jesteśmy gotowi naprawić na miejscu – zawsze wozimy ze sobą najbardziej podręczne narzędzia i sprzęt.

W ramach usług oferujemy również obsługę i naprawę powypadkową, usługi wulkanizacyjne i samochód zastępczy.

Pomoc 24h na dobę

Jako doświadczony i zmobilizowany zespół jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wezwanie o każdej porze dnia i nocy. Znamy poznańskie ulice na wylot, więc bez problemu dotrzemy na każde wskazane miejsce. Dysponujemy profesjonalnym, nowoczesnym i sprawdzonym sprzętem pozwalającym na szybką i bezpieczną pomoc drogową. Mimo tak długiego istnienia wciąż się rozwijamy nie tylko pod względem asortymentu, ale również w takich kwestiach jak znajomość języków obcych, natychmiastowa diagnostyka problemu czy innowacyjne metody naprawcze. Żaden model samochodu nie jest nam obcy, dlatego możesz być spokojny o stan swojego pojazdu!

Zadzwoń!

Jeśli utknąłeś na poznańskich drogach, nie czekaj – zadzwoń do Tesznera i wezwij profesjonalną pomoc drogową. Gwarantujemy bezpieczeństwo Twoje oraz Twojego samochodu, od momentu holowania po odebranie go po przeprowadzonej naprawie. Zaufaj nam, tak samo jak zaufało setka innych kierowców! Obiecujemy wysoką jakość usług, jak i sprawny, rzetelny kontakt.