Lakiernictwo

Lakierowanie samochodu

Zajmujemy się usługami lakierniczymi całych samochodów oraz ich części. Jesteśmy gotowi na drobne poprawki, jak i kompleksowe naprawy. Dysponujemy bezpieczną i obszerną komorą lakierniczą, dzięki której z łatwością i dokładnością jesteśmy w stanie poprawić kolor każdego pojazdu. Każdy z naszych lakierników posiada 30-letnie doświadczenie. Zapraszamy kierowców z całego Poznania.

Zdaj się na naszych lakierników

Wiedząc, jak ważna jest estetyka zewnętrzna samochodu, dobieramy tylko sprawdzonych i doświadczonych lakierników do tej pracy. Są w stanie obsługiwać najbardziej innowacyjne i nowoczesne programy do mieszania kolorów, dzięki którym dobór odpowiedniej barwy karoserii nie stanowi żadnego problemu. Po całym procesie lakierowania nie ma śladów po jakichkolwiek zmianach i poprawkach. Wszelkie pyły psujące estetykę i wytrzymałość lakieru są usuwane za pomocą ramienia odpylającego, a kabina bezpyłowa zapewnia krystaliczną czystość powietrza, która przyczynia się do idealnego pokrycia

Każdy nasz lakiernik przechodzi regularne szkolenia w celu udoskonalenia swoich umiejętności. Zmieniające się trendy i technologie nie mogą być przeszkodą w codziennej pracy, dlatego zapewniając wysoką jakość usług dostosowujemy się do wymagań rynkowych. Podczas lakierowania samochodu nasi pracownicy wykazują się niesamowitym skupieniem, skrupulatnością i dokładnością. Dopasowują kolor do każdej marki i modelu pojazdu bez żadnego problemu.

Lakierujemy w każdym kolorze

Podejmujemy się pracy zarówno w celu usunięcia drobnych zarysowań i odbarwień, jak i większych zleceń w postaci całkowitej zmiany koloru samochodu. Lakiernik przeprowadza dokładną rozmowę z klientem, aby zagwarantować stu procentową satysfakcję podczas efektu końcowego. Oprócz samych pokryć oferujemy również polerowanie oraz konserwację lakieru, co pozwala na utrzymanie jego świeżości i nasycenia kolorów na znacznie dłuższy czas. Korzystamy z lakierów najnowszej generacji, które są ekologiczne i bezpieczne dla zdrowia.

Odmiana samochodu na wyciągnięcie ręki

Oferujemy profesjonalne lakierowanie samochodu na terenie Poznania. Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów zlecenia. Określ nam problem i zakres działań, a my dostosujemy ofertę pod Twoje oczekiwania. Jesteśmy zawodowcami z 30-letnim stażem, którzy dysponują porządnym, sprawdzonym sprzętem. Ręczymy za każdego lakiernika w naszym warsztacie. Nie czekaj – zadzwoń!