Serwis

Serwis samochodowy Poznań

Teszner jest jednym z najbardziej renomowanych serwisów samochodowych w Poznaniu. Mając 30 lat doświadczenia w obsłudze aut osobowych i dostawczych jesteśmy w stanie dostarczyć najwyższą jakość usług wchodzących w skład serwisu. Zajmujemy się kompleksową naprawą, przeglądem i diagnostyką. Żadna marka nie jest nam obca, tak samo jak żadna usterka!

Doświadczony auto serwis

Otwierając się w Poznaniu Naramowice 30 lat temu obraliśmy sobie cel dotarcia do każdego potrzebującego kierowcy w tym mieście. Wyróżniamy się na tle konkurencji nie tylko ogromnym doświadczeniem, ale również i podejściem do sprawy oraz obsługą klienta. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, gdyż każdy samochód ma swoją własną, indywidualną historię. Nie boimy się wyzwań, jak i nie zniechęcamy się przy rutynowych działaniach. Mogą Państwo liczyć na pełen profesjonalizm z naszej strony, w każdej sytuacji.

W ramach auto serwisu oferujemy wymianę płynów eksploatacyjnych (filtry, oleju, płyn hamulcowy) elementów układu hamulcowego, diagnostykę komputerową, analizę spalin, ustawienie geometrii kół, wymianę układu zawieszenia, sprzęgła, amortyzatora czy naprawę klimatyzacji. Proponujemy również bardziej zaawansowane działania, jak chociażby naprawę silnika i jego głowicy. Obsługujemy zarówno silniki benzynowe, jak i diesle.

Mechanika pojazdowa Teszner – nasz zespół

Przez wiele lat wspólnych starań udało nam się starannie dobrać członków ekipy najlepszych zawodowców z Poznania (nie tylko Naramowice!). Składamy się z fachowców o różnorodnych specjalizacjach, gotowych do przeprowadzania najbardziej wymagających serwisów samochodowych. Każde auto, które do nas zawita, zostanie dokładnie i kompleksowo naprawione. Dbamy o dobry kontakt z klientem, aby czuł się komfortowo i nie mógł się martwić o swój pojazd. Prowadzimy konsultacje telefoniczne i osobiste w ramach przekazywania najważniejszych informacji i porad związanych z serwisem aut. Drobne naprawy wykonujemy od ręki, ale jeżeli dana usterka wymaga dłuższych działań zawsze proponujemy samochód zastępczy.

Każdy wykonany przez nas serwis jest potwierdzony odpowiednią dokumentacją poświadczającą i objęta gwarancją. Warto też do nas zaglądać częściej, ponieważ dla najbardziej lojalnych kierowców oferujemy zniżki i rabaty.

Odwiedź nasz serwis

Teszner to sprawdzony serwis samochodowy z Poznania. Oferujemy zróżnicowane usługi naprawcze, a także wymianę części na oryginalne bądź zamienniki. Wielu kierowców nam zaufało, ponieważ jeszcze nigdy się na nas nie zawiedli. Dołącz do nich – odwiedź naszą siedzibę w Naramowicach lub zadzwoń po więcej informacji!