Klimatyzacja

Klimatyzacja samochodowa Poznań

O stan klimatyzacji w samochodzie należy dbać przez cały rok. Prowadzimy serwis wentylacji i klimatyzacji w postaci odgrzybiania, wymiany filtru, oleju oraz czynnika chłodniczego. Wykorzystujemy do tego najnowszy sprzęt i technologie, bazując na naszym 30-letnim doświadczeniu. Zapraszamy kierowców z Poznania. Obsługujemy samochody osobowe, jak i dostawcze.

Regularny przegląd i serwis klimatyzacji samochodowej

Według statystyk gruntowny przegląd i serwis klimatyzacji samochodowej powinno się przeprowadzać minimum raz w roku. Jest to istotne ze względu na jej prawidłowe funkcjonowanie, aby korzystać z jej dobrodziejstw bez problemów. Klimatyzacja samochodowa ma przede wszystkim zapewniać nam komfort podczas jazdy w ciepłe dni, stąd warto ją pilnować. Jesteśmy renomowanym poznańskim warsztatem, który ma na koncie liczne serwisy klimatyzacji wykonane przez 30 lat istnienia. Gwarantujemy terminowość, jak i pełen profesjonalizm podczas pracy. Stawiamy na indywidualne podejście do klienta, dlatego utrzymujemy z nim ścisły, regularny kontakt. Zawsze odpowiemy na każde zadane pytanie, jak i doradzimy w jaki sposób dbać o klimatyzację na co dzień.

Serwis i naprawa klimatyzacji samochodowej – czyszczenie, odgrzybianie, napełnianie

W ramach naszych usług oferujemy:

  • czyszczenie i odgrzybianie klimatyzacji,
  • wymianę filtra i oleju,
  • wymianę czynnika chłodniczego (napełnianie, nabijanie klimatyzacji).

Narastający grzyb i bakterie w parowniku klimatyzacji nie jest rzeczą nową, a niesie ze sobą poważne konsekwencje zdrowotne (katar, kaszel, łzawienie oczu, inne reakcje alergiczne). Nie mówiąc oczywiście o brzydkim zapachu. Proponujemy usuwanie go metodą ultradźwięków – innowacyjny sposób gwarantujący natychmiastową likwidację wszelkich bakterii.

Napełnianie klimatyzacji

Czynnik chłodzący należy regularnie wymieniać, gdyż co roku wycieka go nawet 10% w trakcie naturalnego odparowania. Olej natomiast dba o szczelność klimatyzacji i sprawne działanie sprężarki. Ich niewystarczająca ilość może doprowadzić do awarii, stąd coroczne przeglądy są wskazane. To samo dotyczy filtru kabinowego – czyszczenie lub jego wymiana minimum raz w roku powinno się znaleźć w kalendarzu każdego kierowcy. Zapchany filtr nie pozwala na duży przepływ powietrza, co się sprowadza do złego działania klimatyzacji.

Zadbaj o klimatyzację w swoim samochodzie

Prowadzimy serwis klimatyzacji samochodowej przez cały rok. Posiadamy 30-letnie doświadczenie, profesjonalny i nowoczesny sprzęt, a także zgrany zespół. Jesteśmy gotowi na każde wyzwanie, nie ważne jak skomplikowane i czasochłonne. Zadbaj o swoją klimatyzację – oddaj swój samochód w sprawdzone, godne zaufania ręce. Zapraszamy do naszego warsztatu w Poznaniu.