Geometria pojazdu

Geometria pojazdu Poznań

Oferujemy usługi związane z geometrią pojazdu. Nasze działania obejmują sprawdzanie zbieżności kół, kąt ich pochylenia, nieśladowość, nierównoległość osi, kąt wyprzedzania zwrotnicy i wiele więcej. Obsługujemy pojazdy osobowe oraz dostawcze. Zapraszamy kierowców z Poznania i okolic.

Zadbaj o geometrię kół swojego pojazdu

Lekceważenie prawidłowości ustawienia kół w samochodzie może prowadzić do poważnych konsekwencji. Nie dość, że opony szybciej się zużywają (nawet po przejechaniu zaledwie kilkuset kilometrów!), to na dodatek ma się mniejszą kontrolę nad pojazdem. Charakterystyczne „ściąganie” samochodu na bok, podczas gdy jedziemy (wydawałoby się) prosto, jest właśnie oznaką złej geometrii zawieszenia. Przy osiąganiu dużych prędkości można łatwo w ten sposób doprowadzić do wypadku, nawet na prostej drodze.

Należy też mieć na uwadze, że ustawienie kierownicy również stanowi część geometrii pojazdu. Jeżeli więc w trakcie jazdy prosto mocno się odchyla od pozycji poziomej, należy zgłosić się do nas.

Geometria kół Poznań – co oferujemy

W ramach geometrii zawieszenia oferujemy nie tylko zbadanie i nastawienie zbieżności kół (w tym osi tylnej). Mając już 30 lat doświadczenia jesteśmy w stanie ustawić kąt ich pochylenia, kąt wyprzedzenia i pochylenia sworzni zwrotnicy, czy sprawdzić nierównoległość osi. Wykonujemy pomiary bardzo skrupulatnie, za pomocą profesjonalnych narzędzi. Pozwala nam to na wykrycie najbardziej ukrytych problemów i usterek, które zostają spisane w dokumencie (pomiary, regulacje, wartość producenta) i przesyłane klientowi.

Zawsze przed regulacją sprawdzamy luzy w zawieszeniu, aby ewentualnie je wymienić na nowszy model. Gdy są w złym stanie regulacja geometrii pojazdu jest bezcelowa, ponieważ zaraz znowu będzie trzeba ją wykonać. Tym sposobem oszczędzamy na czasie, a Państwo na dodatkowych kosztach.

Będąc tak wiele lat na rynku pomogliśmy wielu kierowcom w Poznaniu i okolicach. Posiadamy liczne referencje, uzyskane dzięki naszej pracy i dbałości o najwyższą jakość usług. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, zawsze odpowiadamy na zadawane pytania i szybko odbieramy telefony. Żadna marka samochodu nie jest dla nas tajemnicą, tak samo jak jej model. Doświadczenie naszego zespołu udowadnia naszą wartość i gwarantuje pełne zaufanie.

Sprawdź zbieżność kół w swoim samochodzie

Geometria pojazdu w Teszner to korzystna inwestycja. Obiecujemy szybkość realizacji, ścisły kontakt i profesjonalizm. Zapraszamy do naszego warsztatu w Poznaniu na Naramowicach – odwiedź nas ze swoim samochodem, a my go kompleksowo ustawimy! I to w atrakcyjnej cenie!