Wulkanizacja

Wulkanizacja Poznań – serwis i wymiana opon

W warsztacie samochodowym Teszner od przeszło 30 lat prowadzimy serwis opon dla kierowców w całym Poznaniu. Wulkanizacja jest jedną z naszych głównych usług, która składa się m.in. z renowacji i lakierowania felg, serwisu ogumienia, wyważenia kół, diagnostyki czy sprzedaży opon. Jesteśmy doświadczonym zespołem stawiającym na wysoką jakość obsługi i terminowość działań.

Wymiana opon w profesjonalnym serwisie – komfort i bezpieczeństwo

Pełna sprawność opon to jeden z najważniejszych czynników świadczących o dobrze funkcjonującym samochodzie. Dobra przyczepność, ogumienie dostosowane do pory roku, odpowiednie ciśnienie – to tylko niektóre właściwości, jakie powinna posiadać opona. Lekceważenie zmiany opon na letnie czy zimowe jest niedopuszczalne, ponieważ stwarza się w ten sposób zagrożenie nie tylko dla siebie, ale i dla innych uczestników ruchu drogowego.

W Teszner dbamy o opony samochodów na poznańskich ulicach już od wielu lat. Zdajemy sobie sprawę, że długie oczekiwanie może zniechęcać do skorzystania z usług wulkanizacji, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby wymiana opon przebiegała w naszym poznańskim serwisie możliwie szybko i bezproblemowo. Jesteśmy również dostępni w zakresie poradnictwa oraz wsparcia podczas doboru odpowiedniego modelu opon.

Świadczymy kompleksowe usługi wulkanizacyjne. W ich ramach oferujemy takie usługi, jak:

  • wymiana opon,
  • wymiana felg (aluminiowych i stalowych),
  • wyważanie koła z felgą,
  • wyważanie diagnostyczne,
  • prostowanie felg,
  • diagnostyka czujnika ciśnienia.

Nasz serwis oferuje również renowację felg w postaci lakierowania czy też prostowania.

Wulkanizacja i przechowywanie opon Poznań

Będąc tyle lat na rynku zyskaliśmy sobie zaufanie wielu kierowców z różnych stron Poznania. Zaufali nam, ponieważ świadczymy zróżnicowane usługi na dokładnie tym samym, wysokim poziomie. Gwarantujemy dobry i szybki kontakt, regularne doradztwo i konsulting, czy nawet promocje i zniżki dla najbardziej lojalnych klientów.

Wulkanizacja w naszym warsztacie obejmuje również kompleksowy, profesjonalny serwis opon. Naprawiamy gumę, pompujemy koła azotem, programujemy czujniki ciśnienia czy też mierzymy sztywność opon. Zajmujemy się również wymianą opon, staramy się pracować jak najbardziej wydajnie zwłaszcza w okresie wzmożonej aktywności, czyli w listopadzie oraz po okresie zimowym. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oprócz wymiany opon oferujemy ponadto przechowywanie kół, szczególnie tym kierowcom, którym brakuje garażu.

Serwis opon Teszner – oddaj opony w sprawdzone ręce

Usługi wulkanizacyjne na wysokim poziomie, w atrakcyjnej cenie – doświadczysz tego tylko w Teszner! Oferujemy serwis i sprzedaż opon na terenie całego Poznania. Przyprowadź swoje auto do naszego warsztatu, a my zajmiemy się resztą. Gwarantujemy szybkość realizacji, indywidualne podejście i stały kontakt. Zapraszamy – na oponach znamy się najlepiej!