Wulkanizacja

Wulkanizacja Poznań – serwis i wymiana opon

W Teszner od przeszło 30 lat prowadzimy serwis opon dla kierowców w całym Poznaniu. Wulkanizacja jest jedną z naszych głównych usług, która składa się m.in. z renowacji i lakierowania felg, serwisu ogumienia, wyważenia kół, diagnostyki czy sprzedaży opon. Jesteśmy doświadczonym zespołem stawiającym na wysoką jakość obsługi i terminowość działań.

Wulkanizacja to gwarancja bezpieczeństwa

Pełna sprawność opon jest jednym z najważniejszych czynników świadczących o dobrze funkcjonującym samochodzie. Dobra przyczepność, właściwy rodzaj gumy do pory roku, odpowiednie ciśnienie – to tylko niektóre z cech, jakie powinna mieć opona. Lekceważenie chociażby ich zmiany na letnie czy zimowe jest niedopuszczalne, gdyż stwarza się zagrożenie nie tylko dla siebie, ale i dla innych uczestników ruchu. W Teszner dbamy o ogumienie pojazdów na poznańskich ulicach od wielu lat – mamy świadomość, że długie oczekiwanie może zniechęcać do skorzystania z usług wulkanizacji, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby cały proces przebiegał szybko i bezproblemowo. Jesteśmy również dostępni w ramach porad i wsparcia podczas wybrania odpowiedniego modelu opon.

W ramach wulkanizacji oferujemy wymianę opon i felg (aluminiowe i stalowe), wyważenie koła z felgą, wyważenie diagnostyczne, diagnostykę czujnika ciśnienia czy prostowanie felg. Dla zainteresowanych prowadzimy także ich renowację w postaci lakierowania bądź prostowania.

Serwis i wymiana opon oraz inne dodatkowe usługi

Będąc tyle lat na rynku zyskaliśmy sobie zaufanie wielu kierowców z różnych stron Poznania. Zaufali nam, ponieważ świadczymy zróżnicowane usługi na dokładnie tym samym, wysokim poziomie. Gwarantujemy dobry i szybki kontakt, regularne doradztwo i konsulting, czy nawet promocje i zniżki dla najbardziej lojalnych klientów. Wulkanizacja w naszym warsztacie obejmuje również kompleksowy, profesjonalny serwis opon. Naprawiamy gumę, pompujemy koła azotem, programujemy czujniki ciśnienia czy też mierzymy sztywność opon. Zajmujemy się również wymianą opon, staramy się pracować jak najbardziej wydajnie zwłaszcza w okresie wzmożonej aktywności czyli w listopadzie oraz po okresie zimowym. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oprócz wymiany opon oferujemy ponadto przechowywanie kół, szczególnie tym kierowcom, którym brakuje garażu.

Oddaj opony w sprawdzone ręce

Usługi wulkanizacyjne na wysokim poziomie, w atrakcyjnej cenie – doświadczysz tego tylko w Teszner! Oferujemy serwis i sprzedaż opon na terenie całego Poznania. Przyprowadź swoje auto do naszego warsztatu, a my zajmiemy się resztą. Gwarantujemy szybkość realizacji, indywidualne podejście i stały kontakt. Zapraszamy – na oponach znamy się najlepiej!