Naprawy bezgotówkowe

Naprawy powypadkowe (bezgotówkowe)

Teszner już od 30 lat zajmuje się naprawą szkód powypadkowych i komunikacyjnych. Likwidując szkody bezgotówkowo mogą mieć Państwo pewność kompleksowej opieki i wsparcia po poniesionym wypadku samochodowym. Jesteśmy wykwalifikowanym zespołem wyposażonym w profesjonalny sprzęt i materiały, który pozwala na całkowite przywrócenie auta do jego właściwego stanu. Obsługujemy każdy model każdej marki. Zapraszamy kierowców z Poznania i okolic.

Bezgotówkowa naprawa Poznań – kompleksowo i profesjonalnie

Zajmujemy się likwidacją szkód powypadkowych z tytułu OC i AC, gotówkowych i bezgotówkowych dla każdego ubezpieczyciela. Specjalizujemy się jednak w naprawach bezgotówkowych na terenie Poznania, gdyż najważniejsze jest dla nas, aby to poszkodowany poczuł się najlepiej obsłużony i zadbany po stresującej dla niego sytuacji. Bezgotówkowa naprawa wiąże się z całkowitym przejęciem przez nas sprawy związanej z formalnościami. Oddając nam całą sprawę mają Państwo pewność, że zostanie ona wykonana kompleksowo i profesjonalnie. Cały proces zaczyna się od odholowania samochodu z miejsca wypadku, następnie to my kontaktujemy się z ubezpieczycielem (m.in. przygotowujemy dokumentację, organizujemy kontrolę oględzin rzeczoznawcy) czy w końcu przeprowadzamy naprawę pojazdu. Całość leży po naszej stronie – poszkodowany nie musi przejmować się niczym poza dojściem do zdrowia.

Aby kierowca nie został bez samochodu obiecujemy również zastępczy model, finansowany z OC sprawcy kolizji.

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe z Teszner – zaufaj naszemu doświadczeniu

Składamy się ze starannie dobranego zespołu specjalistów o wszechstronnych zdolnościach związanych z naprawą samochodów. Do dyspozycji mamy blacharzy, lakierników, fachowców od wulkanizacji czy pomocy drogowej, którzy są gotowi oddać się każdemu zleceniu. Stawiamy na dobry, ścisły kontakt z właścicielem pojazdu, biorąc pod uwagę jego wymagania i życzenia. Posiadamy również nowoczesny, sprawdzony sprzęt, pozwalający na szybkie i skuteczne wykonanie naprawy.

30 lat istnienia na ryku pozwoliło nam na wyrobienie sobie licznych, pozytywnych opinii od kierowców z całego Poznania. Liczą się z naszym zdaniem i w pełni nam ufają, ponieważ jeszcze nigdy ich nie zawiedliśmy. Dbamy o najmniejszy szczegół podczas przygotowania dokumentacji, jak i rozmowy z ubezpieczycielami. Powierzając nam naprawę bezgotówkową mogą Państwo liczyć na fachowość, terminowość i bezpieczeństwo. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub bezpośredni w naszym warsztacie.